Chociaż zakres obecnie obsługiwanych tabletów do podpisywania za pomocą ViDSigner Bio jest bardzo szeroki na trzech głównych platformach (Android, iOS i Windows), możemy polecić następujące modele w oparciu o różne kryteria, takie jak dostępność, użyteczność, jakość i cena:

 
Sugerowane urządzenia | Zatwierdzony identyfikator

SAMSUNG TAB A Z S-PEN

Najbardziej ekonomiczny model na sprzedaż. Ołówek pasywny w cenie

OSTRZEŻENIE! Karta Samsung Istnieje model, który nie ma pióra i nie jest kompatybilny. Upewnij się, że zawiera ołówek, a kod produktu zawiera P580 (nie T580).

 
Inne opcje Androida
 
Sugerowane urządzenia | Zatwierdzony identyfikator

IPAD 2018 + OŁÓWEK

Jakość i niezawodność Apple w nowym modelu w przystępnej cenie

OSTRZEŻENIE! Ołówek Apple jest wymagany i jest sprzedawany oddzielnie. Pamiętaj, że ołówek do jabłek jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją iPada lub iPada Pro

 
Inne opcje systemu iOS
 
Sugerowane urządzenia | Zatwierdzony identyfikator

MS SURFACE PRO + PEN

Cała moc laptopa z systemem Windows dzięki mobilności tabletu. Pełna funkcjonalność w jednym urządzeniu.

OSTRZEŻENIE! Pióro powierzchniowe jest wymagane i sprzedawane oddzielnie. Pióro nie jest kompatybilne z Surface Pro 1 lub Pro 2

 
Inne opcje systemu Windows

CZY MUSISZ UŻYWAĆ OKREŚLONYCH URZĄDZEŃ DO PODPISYWANIA ZA POMOCĄ VIDSIGNER? CZEMU?

Tylko do podpisywania za pomocą ViDSigner Bio (podpis odręczny).

ViDSigner Bio to odręczna usługa podpisu, w której siły dowodowe koncentrują się na pozyskiwaniu informacji biometrycznych podpisu. Informacje te są zbierane na podstawie normy ISO / IEC 19794-7: 2014 i muszą być dostatecznej jakości i kompletności, aby były dokładne.

Wśród informacji uznawanych za niezbędne dla prawidłowej ekspertyzy kaligraficznej jest nacisk, który stosuje się przy podpisywaniu, że nie wszystkie urządzenia mogą zbierać lub nie robią tego z wystarczającą precyzją.

To, że są specyficznymi urządzeniami, nie oznacza, że są rzadkie lub trudne do zdobycia. Są to zwykłe tablety dostępne na rynku ze standardowym lub dodatkowym rysikiem z możliwością podnoszenia ciśnienia.

MAM NIECZYNNĄ TABLETKĘ. CZY NADAL JEST WAŻNY?

Nawet jeśli model nie jest już dostępny, tablet można nadal używać z ViDSigner Bio . Sprawdź naszą pełną listę wszystkich kompatybilnych modeli,aw razie wątpliwości skonsultuj się z nami!

CZY TABLET MOŻE BYĆ KOMPATYBILNY BEZ WYŚWIETLANIA NA LIŚCIE?

Oczywiście! Rynek tabletów szybko się zmienia, a coraz więcej producentów decyduje się na użycie wysoce precyzyjnego rysika , więc czasami potrzeba trochę czasu, aby znaleźć najnowsze wiadomości.

Jeśli podejrzewasz, że istnieje nowy model, który może być kompatybilny, po prostu zapytaj nas! Chętnie to sprawdzimy